Polityczny Blog Satyryczny

Polska i Świat, opinie, komentarze, satyra

Tow. Prezydent Duda na Pomorzu. Upadek moralny totalnej opozycji

flickr.com/kprm (cc)

Towarzysz Prezydent Duda w ostatni poniedziałek odwiedził Pomorze aby wziąć udział w obchodach 100 lecia zaślubin Polski z morzem. Jego wizyta, wbrew temu co usiłuje nam wmówić totalna opozycja, nie miała nic wspólnego z kampanią wyborczą, której przecież Towarzysz Prezydent z uwagi na powszechne uwielbienie jego osoby prowadzić nie musi.

Na spotkania z Towarzyszem Prezydentem w Pucku i Wejherowie totalna opozycja zwiozła tabuny gorszego sortu, które wyposażone były w transparenty z obscenicznymi napisami jak: „Konstytucja”, „Duda jesteś wstydem narodu”, „Duda = 4 litery” czy „Przestańcie kraść, wyPAD 2020”.

Zebrany w Pucku i Wejherowie ten „element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny”, zakłócał przebieg spotkania, gwiżdżąc i wykrzykując hasła: „Marionetka”, „Będziesz siedział”.

Świadkowie owych żenujących scen przekazali nam, że wśród tego dzikiego tłumu widziano również komunistów i złodziei.

Musimy stanowczo zaprotestować przeciwko takiemu zdziczeniu obyczajów. Jak można gwizdać na naszego ukochanego Towarzysza Dudę. W końcu to Prezydent Rzeczypospolitej do cholery!

Towarzysze! Pokażmy tym zdradzieckim mordom to samo, co pięć lat temu pokazywaliśmy Komoruskiemu, w ślad za Towarzyszką Lichocką przecierając oko środkowym palcem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.