Polityczny Blog Satyryczny

Polska i Świat, opinie, komentarze, satyra

Towarzyszu Ministrze Gowin larum grają! Ojczyzna w potrzebie!

Publikujemy dziś apel do wicepremiera Gowina, który za naszym pośrednictwem środowiska zgromadzone wokół Naszej Prawdy składają na jego ręce, wzywając jednocześnie wszystkich prawdziwych Polaków wspierających Dobrą Zmianę o poparcie zawartych w nim postulatów.

Towarzyszu Ministrze!

My, wierni apologeci Dobrej zmiany, obserwując tytaniczne zmagania Towarzysza Ministra Prokuratora Ziobro w walce z nadzwyczajną kastą, widzimy wyraźnie, że za totalną opozycją i tymi, którzy wraz z nią sypią piach w tryby machiny zmian, stoją fałszywe autorytety z profesorskimi tytułami. Są to te same indywidua, które na co dzień poukrywane na intratnych posadkach polskich uniwersytetów bałamucą młode pokolenie ideologiami gender i LGBT.

To oni opacznie i pokrętnie wykładając przepisy ustawy zasadniczej, torpedują wszelkie rozwiązania, które proponuje Towarzysz Minister Prokurator. To oni jątrzą i judzą w polskojęzycznych mediach stając w poprzek ogólnonarodowej zgodzie. W końcu to oni donoszą na swój własny kraj na przeróżnych zagranicznych forach.

To wszystko musi się skończyć, jeśli nasza ukochana Partia i jej Wódz mają odnieść zwycięstwo i odzyskać prawo i sprawiedliwość z łap sędziowskiej nadzwyczajnej kasty. 

Towarzyszu Ministrze! to Wam podlegają uniwersytety! To Wy macie moc sprawczą uciszenia wywrotowców i krytykantów! Towarzyszu Gowin! Larum grają! Ojczyzna w potrzebie! 

Dlatego wzywamy Was Towarzyszu Ministrze Gowin – porzućcie swą niechęć do Towarzysza Ziobro.  Musicie stanąć ramię w ramię w walce o słuszną sprawę. Musicie zgodnie podążać do celu, który wyznaczyła Wam Partia i Historia!

Towarzyszu Ministrze zacznijcie wreszcie odbierać tytuły profesorskie wszelkim krytykantom! Bądźcie niezłomni jak Towarzysz Prezydent Duda, który nie bacząc na wycie polskojęzycznych mediów odmawia przyznawania tytułów profesorskich wywrotowym indywiduom.

I nie martwcie się Towarzyszu Ministrze, że szkolnictwu wyższemu zabraknie kadr. Jest na to rada. Nadchodzi marzec, czas Polskiej Nauce przywrócić tytuł docenta!

I apelujemy gorąco, pierwszym docentem, za wybitne zasługi dla Partii i Narodu oraz niekwestionowany autorytet prawniczy, powinna zostać Towarzysz magister Przyłębska!

Z partyjnym pozdrowieniem

Środowiska Patriotyczne Naszej Prawdy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.